O nas

Na rynku istnieje wiele ośrodków szkolących kierowców, które prześcigają się w obietnicach o najwyższym standardzie oraz zdawalności. Często się zdarza, że słowa głoszone nijak nie przekładają się na satysfakcję klientów, a tym bardziej nie przekładają się na zdawalność!

Tworząc Ośrodek Szkolenia Kierowców Gorzów Wlkp., TRUCKER postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Funkcjonujemy dopiero od 2015r, a mimo to znajdujemy się ścisłej czołówce szkół nauki jazdy w Gorzowie. Mogłoby się wydawać, że to zbyt krótki czas na uzyskanie doskonałej i zarazem mocnej pozycji na rynku oraz uznania i renomy. To dzięki temu, że stawiamy na rzetelność w szkoleniu naszych klientów, zamiast na puste obietnice.

Osoby, które ukończyły kurs prawa jazdy w OSK TRUCKER prezentują umiejętności pozwalające zdać egzamin państwowy przy pierwszym podejściu.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Gorzów WlkpPaństwa sukces jest także Naszym sukcesem...

Jeśli jeszcze się wahasz – przyjdź, sprawdź i podejmij najlepszą decyzję DLA SIEBIE!

Wszyscy Państwu mówią "Jesteśmy – najlepsi, najtańsi, a my mówimy Wam sprawdźcie nas!"


Ośrodek Szkolenia Kierowców TRUCKER prowadzi kursy nauki jazdy z wykorzystaniem najnowszych i najskuteczniejszych zasad nauczania w oparciu o wiedzę psychologiczną na temat procesów uczenia się, coaching i mentoring.

Posiadamy bogate zaplecze mulitimedialne, które wykorzystujemy podczas kursu teoretycznego. Nasze pojazdy spełniaja wszystkie wymogi dotyczące szkolenia i egzaminowania kandydatów na kierowców oraz są identyczne jak na egzaminie państwowym przeprowadzonym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie.


Nasza flota:

  • - MAN TGL 12.240,
  • - PRZYCZEPA SPIER ZPL 250

Od początku działalności Nasza szkoła nauki jazdy cieszy się dobrą opinią wśród kursantów i jest polecana jako solidny Ośrodek Szkolenia Kierowców.


Firmą zarządzają:

Kamil Prokuda - instruktor posiadający uprawnienia do nauki kandydatów na kierowców w ramach kat. AM, A1, A2,A,B1, B,C1, C, C1E, CE, T, które zdobył w 2001 roku. Swoje doświadczenie w szkoleniu kierowców zdobył również poprzez pracę jako kierowca zawodowy w Stanach Zjednoczonych.

Nauka jazdy w naszej szkole to duży krok do zdania egzaminu na prawo jazdy za pierwszym razem!


Nasze dotychczasowe doświadczenia, to szkolenie kursantów i rozwijanie ich umiejętności. Nasze kursy prawa jazdy są prowadzone metodami coachingowymi i ułatwiają uczestnikom zrozumienie i przyswojenie wykładanego materiału oraz ćwiczonych zagadnień. Dokładamy wszelkich starań aby czas spędzony z Nami był dla Państwa czasem wyjątkowym i niezapomnianym. Szanujemy pieniądze i czas Naszych kursantów a więc jazdy u Nas rozpoczynają się i kończą punktualnie.

Naszą pasją jest wspieranie innych, a „motorem napędowym” i motywacją jest dla nas każdy kursant, który na egzaminie udowodnił, że posiada niezbędne umiejętności do samodzielnego i bezpiecznego poruszania się po drogach a co za tym idzie zdał egzamin państwowy za pierwszym podejściem.


Zdawalność w Naszym Ośrodku wyniosła:
  • kat. C - 85%
  • kat. CE - 78%