O nas

Na rynku istnieje wiele ośrodków szkolących kierowców, które prześcigają się w obietnicach o najwyższym standardzie oraz zdawalności. Często się zdarza, że słowa głoszone nijak nie przekładają się na satysfakcję klientów, a tym bardziej nie przekładają się na zdawalność!

Tworząc Ośrodek Szkolenia Kierowców Gorzów Wlkp., TRUCKER postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Funkcjonujemy dopiero od 2015r, a mimo to znajdujemy się ścisłej czołówce szkół nauki jazdy w Gorzowie. Mogłoby się wydawać, że to zbyt krótki czas na uzyskanie doskonałej i zarazem mocnej pozycji na rynku oraz uznania i renomy. To dzięki temu, że stawiamy na rzetelność w szkoleniu naszych klientów, zamiast na puste obietnice.

Osoby, które ukończyły kurs prawa jazdy w OSK TRUCKER prezentują umiejętności pozwalające zdać egzamin państwowy przy pierwszym podejściu.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Gorzów Wlkp

Jako firma posługująca się dewizą GWARANCJA, PROFESJONALIZM, SKUTECZNOŚĆ oferujemy również atrakcyjną cenę kursów. Błędne jest twierdzenie, że to co drogie to najlepsze a tanie to bubel.Państwa sukces jest także Naszym sukcesem...

Jeśli jeszcze się wahasz – przyjdź, sprawdź i podejmij najlepszą decyzję DLA SIEBIE!

Wszyscy Państwu mówią "Jesteśmy – najlepsi, najtańsi, a my mówimy Wam sprawdźcie nas!"


Ośrodek Szkolenia Kierowców TRUCKER prowadzi kursy nauki jazdy z wykorzystaniem najnowszych i najskuteczniejszych zasad nauczania w oparciu o wiedzę psychologiczną na temat procesów uczenia się, coaching i mentoring.

Posiadamy bogate zaplecze mulitimedialne, które wykorzystujemy podczas kursu teoretycznego. Nasze pojazdy spełniaja wszystkie wymogi dotyczące szkolenia i egzaminowania kandydatów na kierowców oraz są identyczne jak na egzaminie państwowym przeprowadzonym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie.


Nasza flota:

  • - MAN TGL 12.240,
  • - PRZYCZEPA SPIER ZPL 250

Od początku działalności Nasza szkoła nauki jazdy cieszy się dobrą opinią wśród kursantów i jest polecana jako solidny Ośrodek Szkolenia Kierowców.


Firmą zarządzają:

Kamil Prokuda - instruktor posiadający uprawnienia do nauki kandydatów na kierowców w ramach kat. AM, A1, A2,A,B1, B,C1, C, C1E, CE, T, które zdobył w 2001 roku. Swoje doświadczenie w szkoleniu kierowców zdobył również poprzez pracę jako kierowca zawodowy w Stanach Zjednoczonych.

Nauka jazdy w naszej szkole to duży krok do zdania egzaminu na prawo jazdy za pierwszym razem!


Nasze dotychczasowe doświadczenia, to szkolenie kursantów i rozwijanie ich umiejętności. Nasze kursy prawa jazdy są prowadzone metodami coachingowymi i ułatwiają uczestnikom zrozumienie i przyswojenie wykładanego materiału oraz ćwiczonych zagadnień. Dokładamy wszelkich starań aby czas spędzony z Nami był dla Państwa czasem wyjątkowym i niezapomnianym. Szanujemy pieniądze i czas Naszych kursantów a więc jazdy u Nas rozpoczynają się i kończą punktualnie.

Naszą pasją jest wspieranie innych, a „motorem napędowym” i motywacją jest dla nas każdy kursant, który na egzaminie udowodnił, że posiada niezbędne umiejętności do samodzielnego i bezpiecznego poruszania się po drogach a co za tym idzie zdał egzamin państwowy za pierwszym podejściem.


Zdawalność w Naszym Ośrodku wyniosła w roku 2015:
  • kat. B- blisko 70%
  • kat. C- 90%
  • kat. CE- 100%